PLANETARNE
Po odblokowaniu God Rank należy kupić "Clear Shields" w sklepie. Odblokuje to nowy sekret - a raczej informację, która po rozszyfrowaniu jest wskazówką, co robić dalej. Naszym zadaniem jest zdobycie tarcz metodą Rainbow Shields, czyli w kolorowej kolejności - czerwona, pomarańczowa, żółta, zielona, niebieska, fioletowa. (TARCZE) Kiedy nam się to uda odblokuje się możliwość zdobywania rang planetarnych (niestety jeszcze nie da pierwszej z nich).

Po zdobyciu ostatniej z kolorowych tarcz, profil sam zresetuje się automatycznie, ale tylko do pewnego stopnia:

- Liczba leveli bonusowych potrzebnych do zdobycia tarczy z tym związanej spadnie do 450 (wymagane 500).
- Stan gotówki ustawi się do $499990
- Zresetowany zostanie licznik sekretów w profilu (a zarazem jedna z kłódek za wszystkie sekrety - niekoniecznie w jednej grze). Związane są z tym dwie tarcze - tarcza za sekrety, zdobywająca jednocześnie tarczę za perfekcyjny profil - zadanie polegające na wypełnieniu wszystkich kłódek, w tym przypadku jednej, związanej z sekretami.
- Pozostałe dwie tarcze związane z Meteorstormem należy zdobywać każdorazowo po zdobyciu nowej rangi planetarnej.

Zdobycie wszystkich tarcz z uwzględnieniem powyższych informacji spowoduje oblokowanie pierwszej rangi planetarnej (Warblade God Pluto Rank) oraz premię punktową w wysokości 250 mln, co zostanie wyświetlone na ekranie. Premia ta nie współpracuje z mnożnikami, a więc nie zostanie pomnożona przez 2 lub 5. Awans do Warblade God Pluto Rank jest analogiczny jak w przypadku każdej innej rangi (również kolejnych planetarnych). Polega na zebraniu / kupieniu kompletu rank marker'ów.

Po zdobyciu Warblade God Pluto Rank profil ponownie zresetuje się do opisanego stanu i procedurę będzie trzeba powtórzyć dziewięciokrotnie aż do zdobycia ostatniej rangi Warblade God Sol Rank.

Kolejność zdobywania tarcz na każdą rangę planetarną NIE MA znaczenia, istotne jest to TYLKO w przypadku zadania wynikającego z kupienia "Clear Shields" odblokowującego rangi planetarne.

Do zdobycia rang planetarnych NIE JEST również wymagane zdobycie wszystkich 30 sekretów w jednej grze, tak jak to było w przypadku rangi Warblade God.


Kolejne rangi planetarne wraz z galerią:
Oryginalna Nazwa Polska nazwa planety Galeria
Pluton Link
Neptun Link
Uran Link
Saturn Link
Jowisz Link
Mars Link
Ziemia Link
Wenus Link
Merkury Link
Słońce Link

Copyright ©. Wszelkie prawa zastrzeżone dla ThreeX