SPECIAL
- Hurry Up Ship
Pojawia się jeżeli zbyt długo siedzimy na jednym levelu. Stosunkowo łatwy do rozwalenia. Zasypuje nas deszczem samonaprowadzających rakiet. Po odblokowaniu odpowiedniego sekretu rakiety mają słabszą celność. Po zniszczeniu tego statku wypadają Rank Markry ale TYLKO te których nam jeszcze brakuje. Jeżeli mamy wszystkie wypada przypadkowy


Kiedy wyżej wymieniony statek pojawi się 8 razy w jednym levelu (można go rozwalić) pojawi się ta o to kosmiczna "świnka skarbonka":
- Money Ship
po jej zniszczeniu dostajemy kupę kasy.


- Money Thief
Cholerny złodziejaszek. Pojawia się gdy nazbieramy sporą sumę kasy i wysysa z nas ją. Po rozwaleniu oddaje kasę z nawiązką, szczególnie po odblokowaniu "Blue Money secret".

Złodziejaszek dostał pseudonim "komornik". A ponieważ zwykle więcej traci niż zyskuje jego szef wywala go z roboty i dlatego często się zdarza że nawet przez kilka tysięcy leveli go nie widać, ale potem i tak wraca. -By Oko & Electro


- Alien MotherShip (ala Laser Ship)
Starsza Wersja Nowsza Wersja

Największy wred pośród wszystkich alienów. Pojawia się bez przyczyny z boku planszy i powolutku przesuwa się poziomo przez ekran waląc w nas POTĘŻNĄ WIĄZKĄ LASEROWĄ. Ciężki do zniszczenia. Jeżeli nie mamy "permanentnej" bariery lub czegoś co atakuje "z ukosa" lepiej nie próbować. Po rozwaleniu dostajemy dużo punktów. W nowszych wersjach nie tak trudne jest "przemknięcie" pod nimi by przypadkiem nie zaliczyć ataku. W starszych Laser Ship czasem "wyczuwał" naszą obecność i natychmiast atakował.

Copyright ©. Wszelkie prawa zastrzeżone dla ThreeX